Gelen Yorumlar

ALİ 12/Ocak/2011

ÇOOOOOOOOOOOOOOK GÜZEEEL TEŞEKKÜR EDERİM.

hasan 27/Ocak/2011

üniversite yıllarında son sınıfta sohbetlerine gittim. neden daha önceden gitmedim diye çok pişman oldum. çok derin bir alim. tevazu özelliği benimde çok dikkatimi çekti.onu yakından tanıyan herkes hocam diye hitap eder saygıdan. Allah böyle zatlardan istifade edenlerden eylesin.amin

hasan 10/Haziran/2011

erzurumda hocamın sohbetlerine çoğunlukla son sınıfta katıldım özellikle tevazu yönüne ve mantık temsillerine hayran kaldım. önceki yıllarda sohbetlerine gitmediğim için pişmanım. Allah istifademizi artırsın.

Ö.Hatunoğlu 08/Şubat/2012

Dilinize sağlık. Hocamızın ilmi yönünü ortaya koymanız bizim için çok önemli. Ben de yıllarca hocamı dinledim. Ama sizin gibi tam olarak büyüklüğünü idrak edememişim.Kanaatimce hocamın en en önemli özelliği ilmini çevresindeki insanlara yazması ve kritik zamanlarda tavrını ortaya koyması. Yani inisiyatif alması. Alimlerin susmaması çok önemli. Allah razı olsun...

ekrem şahin 06/Mart/2013

Kıymetli hocam yazınızdan Çok memnun oldum. Çok istifade. Teşekkürler.

Eşref özkaplan 15/Mayıs/2015

Bu güzel ifadelerle, fıtri kahraman mücahidi İslam Ahmet Ahmet Akgündüz Hocam;Mehmet Kırkınci Hocamı çok güzel tarif etmiş. İkisinden de Rabbim Razi olsun, Mübarek Cuma gününde tevafuk olarak girdiğim sitede, Mübarek Miraç kandillerinide tebrik eder, Rabbimden sağlıklı hayırlı ömürler temenni ederim.

Abdullah Said 04/Mart/2016

Allah nasib etti bir kere sohbetine nail olduk. ve cenaze namazında iştirak edebildik. Cenazesinde tabi insanın aklına geliyor sağlığında da hep böyle rağbet edebilseydik diye hahıflanmak geliyordu. Eğer ilmin alimin gerçek kıymetini bilseydik ulemanın etrafında hep aynı kalabalık olurdu. Amma hususan ahizraman çarşısında baha bulan şeyler ilim ve alim değil. yazık ki bizlere çok yazık.