Gelen Yorumlar

abdulkadir yabir 04/Mart/2014

allah razı olsun hocam.mevlam hayırlı saglıklı ömürler ihsan eylesin.memleketimizdeki bu fitneyi def eylesin inşallah.

B.K. 04/Mart/2014

Allah razı olsun,bazı eksik düşüncelerim ikmal oldu.Fotoğrafın büyüğüne bakmak böyle bir nazarla olur ancak

faruk dikmen 05/Mart/2014

Bizleri her daim müstakimde tuttuğunuz için Allah yar ve yardımcınız olsun hocam. Yıllar önce dizinizin dibinde sizi dinlemiş olduğum günden bu yana çizgini hiç değişmedi.

m.ismail yüce 05/Mart/2014

A.cc razı olsun

enis karagözoglu 05/Mart/2014

YÜCE RABBİMİZE hamd olsun şükürler olsun ALLAH üsdadımızdan razı olsun bu hakikatlerin buraya yazılmasına vesile olan mübarek hocamızın ellerinden hürmetle öperim

z 06/Mart/2014

Allah razı olsun hakkın hatırı icin bazı şeylere razı olmasak da islam icin RIZA GOSTERMEMIZ EN AKINCI YOL OLDUĞUNU DOGRU IZAH EDİLMİŞ

MUSTAFA GÜRBÜZER 06/Mart/2014

Ağzınıza, dilinize aklınıza sağlık hocam.Hissiyatımıza tercüman oldunuz.Allah razı olsun.Cenabı Hakta yanlış içinde olanlara basıret versin.Amin.

İHSAN (İLHAN ) ÇİFTGÜL 06/Mart/2014

Çok değerli hocam ülkemizin içinde bulunduğu şu karmaşık dönemde değerli yorumlarınız ve yön gösterişiniz her zaman olduğu gibi yine biz gençlere rehber olmuştur. Size daha nice senerler hayırlı ömürler Cenabı Haktan niyaz ediyoruz. Sağlığınıza duacıyız SAYGILAR.

hasansuvari 06/Mart/2014

böyle sağduyulu alimlerin bizleri aydınlatmasına ne kadar muhtacız ki.hele de fitnenin doruğa çıktığı şu sıralar.sağ olsunlar var olsunlar.

06/Mart/2014

okuyalım vede biraz düşünelim.

bekir 06/Mart/2014

Allah (CC) razi olsun hocam, meseleye büyük pencereden bakılması gerektiğini ne güzel ifade buyurmuşunuz. Müslüman akıllı ve ferasetli olmalı gayri müslümlerin oyununa Müslüman gelmemeli. Vatanımızı ve milletimizi bölmeye lime lime etmeye kimse cürret etmemelidir. Dışardan kıs kıs gülenlere fırsat verilmemelidir. İnşaallan Akıl ve vicdan galip gelir ve memleketimiz üzerinde dolaşan kara bulutlar dağılır. Selamün aleyküm.

07/Mart/2014

yaşadığımız sorunların harika bir çözümü niteliğinde bir yazıdır.

halil demir 07/Mart/2014

hocam en iyi şekilde günümüz olaylarına ışık tutmuş,kimseyi incitmeden nasihatte bulunmuş, en iyi örnekleri vermiş.Allah razı olsun dualarını üzerimizden eksik etmesin.selam ve du ile

Enver Gemci 12/Mart/2014

Hocam Allah (C.C.) razı olsun.İstifade ettik.Herzamanki gibi keskin zekanız ve basiret dolu aklınız sayesinde bizlere farklı bir bakış sundunuz.Teşekkür ederim.
Enver Gemci
K.Maraş