Gelen Yorumlar

Akif Cömert 21/Mart/2014

Hocam bu adamları hiç kale almayıp konuşmasanız keşke. Zamamında size atfen bir çok rüya da uydurdular.

ahmed said 21/Mart/2014

muhterem abiler,

Konu ile ilgili samanyoluhaber.com\'a ve zaman gazetesine duzeltme talebinde bulunulmasi bu surecte cok ehemmiyetli gorunuyor. Hizmetimizin herhangi bir itham altinda kalmamasi adina faydali olur kanaatindeyim.
Binlerce kilometre uzaklardan, America\'dan binler selam ve dua ile...

saban öztürk 21/Mart/2014

hocam sizleri cok seviyorum Allah razi olsun hocam

Yalın 21/Mart/2014


Şu an samanyoluhaber sitesinde yer alan röportaj doğru ve güncel midir acaba ? Aydınlatabilirseniz sevinirim.
Yazıda geçen Sohbetimizin siyasi bir röportaj ve hükümetimiz aleyhinde bir siyasi beyanat gibi yayınlanmasından ifadesi sanırım cevap olur..


EMİN TOKATCI 21/Mart/2014

Söylenmemiş sözlerinizi sizin ağzınızdan çıkmış gibi söylemeye dini literatürde ne denir acaba...
Saygılarımla..

abdullah halefoğlu 21/Mart/2014

sa. evelen çok muhterem hocama hürmetlerimi arz eder ellerinden öper müstecab dualarını intizar ederim.Bolulu Hulisi ağbeyle ilk ziyaretine gittiğimizde kuşkayda tavanında sarmaşıkla allah cc lafz-ı mübarekesi yazılan dairede kalıyorduk, okuma proğramına gelmiştik.Hangi vesile ilede olsa hocamı üzenlere ,haksız yere onu incitecek davranışta bulunanlara bir çif lafım var Risal-i nur ve talebelerine ilişenler maskara olurlar Bediüzzaman Said-i Nursi ra. selam ve dua ile tekraren ellerinden öperim efendim.aeo.

Said Hisar 21/Mart/2014

Her iki hocamızı da çok seviyorum. Ne acıdır ki bu saldırı zamanında pekçok hoca bildiklerimiz haklının yanında duramadı. Onun için bu vefa daha önemli. Keşke birkaç vicdanlı kişi daha çıkıp Allah dediği için bu insana bu kadar zulüm fazla dese idi. Nasipte çile varsa cekilir. Bana Risaleleri sevdiren F.Gülen Hocama Risaleleri tanıştıran M.Kırkıncı hocama hürmetler. Ellerinden öpüyorum...

Cüneyt Yücel 21/Mart/2014

Saban Öztürk abi bizler de seni çok seviyoruz
Rabbim ümmetin başındaki büyükleri eksik etmesin ki onlar biz pusulası bozuk vagonları ancak sağlam lokomotifler ile tanıştırırlar ve insanların heder olmaması icin mücadele ederler.Sayın Kirkinci hocam Rabbim sizi ve bizleri kırklardan ayırmasın.

hanifi kaya 21/Mart/2014

Evet hocam ALLAH razı olsun sizi ve cematimizide kendileri tarafına çekmeye çalışıyorlar.

Ahmet 21/Mart/2014

Tamam da bu işlerde kimin sesi çok çıkıyorsa insanların konuştuklarına istedikleri gibi eklemeler yapıp siyahı beyaz beyazı siyah gösterebilirler. Allah korkusu da olmayınca bunun çaresi yoktur.Onun için fitne zamanı en hayırlı amel evden dışarı çıkmamaktır. peygamberimiz \"fitne zamnı yürüyene koşandan, oturan ayakta olandan daha hayırlıdır\" buyurmaktadır.

kaan aral 22/Mart/2014


Nasıl ya Zaman gazetisindeki o röportaj yalan mı?
Yazıda geçen Sohbetimizin siyasi bir röportaj ve hükümetimiz aleyhinde bir siyasi beyanat gibi yayınlanmasından ifadesi sanırım cevap olur..


Okan Küçükali 22/Mart/2014

Hocam Muhabbetle ellerinizden öperim.

Ülke gündeminin bu kadar karışık olduğu bu dönemde sizinle çok dostane ve samimi bir ortamda yapılmış bir muhabbeti bir demeç,bir siyasi çağrı, vb anlamlar yükleyerek yayınlamak tam anlamıyla samimiyetsizliğin göstergesi olsa gerek. İlk okuduğumda cümlelere yüklenen manalar açısından bunun bir sohbet ortamının çarpıtılmış bir versiyonu olduğunu anlamıştım.Kimler,nereye ve ne açmakla sizi çekmeye çalışıyor bilmiyorum. Rabbim sağlık ve sıhhat versin.
Kalbi selamlarımla

Erkan POLAT 24/Mart/2014


Değerli abilerimiz, Gündeme düşen haberlerden kim ne dedi anlmakata zorluk çekiyoruz, Kirkinci Hoca efendinin Fetullah Gülen Hocaefendi hakkındaki görüşlerini bir çok kişi merak ediyor. Mümkünse sizlerden açıklama yapmanızı veya kısa özet halinde bildirmenizi rica ediyoruz. Selam ve Saygılarımız ile..
Kırkıncı Hocamızın görüşleri şu şekildedir:meralbaykal 24/Mart/2014

Benim burda bakıpda anlayamadığım çoksey var. Bir çok yazıda fetullah gülenle olan muhabbetleri ve ortak gittikleri yoldan bahsediliyor. Mehmet hocaefendinin suanda fetullah gülenin bulundugu durumu tasvip etmediğini anlıyorum ben bu yazıdan. Bence burda resimleri olan gecirdikleri yıllara bianen daha tatmin edici daha açık bir açıklama olması düsüncemdir. Teşekkür ederim