Gelen Yorumlar

yusuf 14/Şubat/2011


Muhterem hocam çok ehemmiyetli yazınızı tetkik ettim. Allah bediüzzaman ve has talebelerinden ebeden razı olsun. said nursinin yüksek makamından ve müceddidliğinden konuşmak bizim haddimize değil,akıl sır erdiremeyiz. fakat aklıma takılan sorular var , mehdi ve deccal ve isa a.s aynı dönemde bulunacaklar fakat bediüzzaman hayatta iken bu deccaldir veya bu isa a.s dır diye birilerinden bahsedebilinir mi acaba?
Değerli Kardeşimiz;

Mehdi ile Deccal aynı dönemde olacağına göre, demek Hazreti İsa (as) da Mehdi ile aynı dönemde olurlar. Fakat bizim hali hazırda acaba Hazreti İsa (as) kimdir, kim olabilir diye  fikir yürütmemiz mümkün değildir. Çünkü elimizde kim olduğuna dair bir vesika yok. Ancak biz geldiğini ve vazifesini ifa ettiğini düşünüyoruz.

Selam ve dua ile


ilker 16/Ağustos/2011


hocam çok doğru söylemişiniz.inşallah üstad bediüzzamana hakkıyla talebe olmay CENAB'I ALLAH(cc) bizlere nasip etsin.

faruk 01/Haziran/2014

Hocamdan Allah razı olsun. Konuyu çok güzel ifade etmiş.
Bakii Selamlar;
Faruk, Bitlis

ahmed 17/Ocak/2015


Peki risale-i nur'u program yapacak Kim ? Bu soruyu necmi abiye sordum o da erdoğan olabilir dedi siz ne düşünüyorsunuz o değilse Kim ?
Değerli Kardeşimiz; yorumları hocamıza gönderemiyoruz, zira yorum cevaplamak için müsait değil. Sorunuzu sorularlarisale.com sitemize sorabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz.


Alpaslan DEMİR 10/Şubat/2015

Mükemmel bir yorum. Allah cc razı olsun. Daha bunun üstüne farklı yorum yapmak, tevil etmek hakikate,akla ve vicdana hürmetsizliktir. Selamlar..